Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 6 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 10 oktober:
Leuven O-series.

Deze wedstrijd gaat door in Heverlee aan de Sportoase. Meer info via O'Punch.

Zondag 18 oktober:
BK midden.

Dit Belgisch Kampioenschap gaat door op de Weyervlakte (Hechtel-Eksel). Baanlegger Patrick W. doet er alles aan om, ondanks de Coronacrisis, hier een aangename wedstrijd van te maken.

Zaterdag 24 oktober:
Leuven O-series.

Deze wedstrijd gaat door in Heverlee aan De Hemptinne. Meer info via O'Punch.

Vrijdag 30 oktober:
Avond-O.

Voor deze avondwedstrijd trekken we naar de IJzeren Paal in Hechtel-Eksel alwaar Rudi A. onze gastheer is.

Dinsdag 3 november:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Vrijdag 20 november:
Avond-O.

Deze avondwedstrijd gaat door op de kaart Hertberg. Marc K. zorgt er voor dat iedereen weer aan zijn trekken komt.

13/08/2005 door Koen Bosmans
Resultaten Pijnven-Noord 13/08/2004

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=991">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 13/08/2005 @ 21:46:54</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup>HELGA Orienteering Software � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:07">D:07</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#Particip">Participation</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 8200 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL D45 Omega 1:17:17 9'25"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TULLENEERS Veerle BEL D21 Borasca 0:58:49 8'06"<br /> 2. BRUYNINCKX Katrien BEL D-20 K.O.L. 1:14:03 10'11"<br /> 3. PUT Christine BEL D40 hamok 1:14:54 10'19"<br /> 4. BAES Alexandra BEL D40 hamok 1:20:02 11'01"<br /> 5. ZWICKER Olga D21 Argus 1:30:53 12'31"<br /> LINTEN Tina BEL D21 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 5490 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERWIMP Ria BEL D55 A.S.U.B. 0:56:38 10'18"<br /> 2. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 1:03:53 11'38"<br /> 3. LENAERTS Marie-Kris BEL D45 K.O.L. 1:03:54 11'38"<br /> 4. FABR� Miek BEL D-18 Omega 1:04:51 11'48"<br /> 5. DE BIOURGE Catherine BEL D40 C.O. P�gase 1:05:30 11'55"<br /> 6. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 1:08:21 12'26"<br /> 7. TIELEMANS Angela BEL D-20 K.O.L. 1:08:30 12'28"<br /> 8. VERBERNE An BEL D35 hamok 1:09:01 12'34"<br /> 9. DETHAL Monique BEL D45 Omega 1:09:39 12'41"<br /> 10. HENDRICKX Liset BEL D50 Omega 1:11:00 12'55"<br /> 11. LINTEN Eugenie BEL D55 K.O.L. 1:16:23 13'54"<br /> 12. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:16:55 14'00"<br /> 13. MINET Martine BEL D45 O.L.V. Eifel 1:18:00 14'12"<br /> 14. COLE Lily-Anne BEL D50 TROL 1:22:33 15'02"<br /> 15. HENKES Julia BEL D-14 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:23:57 15'17"<br /> 16. ROELING Monica D40 KOVZ 1:26:02 15'40"<br /> 17. DE MEYER Betty BEL D40 TROL 1:28:28 16'06"<br /> 18. MOLS Ellen BEL D21 hamok 1:59:17 21'43"<br /> HENKES Katharina BEL D-18 O.L.G. St. Vith "ARDOC" not classified<br /> MOLS Francine BEL D45 K.O.L. not classified<br /> SWINNEN Lea BEL D45 Omega not classified<br /> VANREUSEL Julienne BEL D45 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:05">D:05</A> , 4050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DESTREE Marie BEL D21 Hainaut O.C. 0:39:24 9'43"<br /> 2. VERDEYEN Sien BEL D-14 Omega 0:41:39 10'17"<br /> 3. BOLSENS Vanessa BEL D21 TROL 0:49:17 12'10"<br /> 4. HENDRICKX Maria BEL D55 Omega 0:49:32 12'13"<br /> 5. BLOMMEN Paulette BEL D50 Omega 0:49:34 12'14"<br /> 6. IGNOUL Jeanne BEL D50 Omega 0:51:10 12'38"<br /> 7. DE BAEDTS Tamara BEL D-14 TROL 0:54:37 13'29"<br /> 8. EYKMANS Lisette BEL D50 K.O.L. 0:55:43 13'45"<br /> 9. DANNEMARK Ilana BEL D-16 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:00:15 14'52"<br /> 10. DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. 1:01:21 15'08"<br /> 11. ANTHONIS Gerd BEL D40 Omega 1:02:14 15'21"<br /> 12. METTEN Marie-Christine BEL D45 K.O.L. 1:08:21 16'52"<br /> 13. MOREAU SCUVEE Jacqueline BEL D50 C.O. Li�ge 1:09:29 17'09"<br /> 14. VAN DINGENEN Ann BEL D21 K.O.L. 1:09:58 17'16"<br /> 15. JANSSENS Juliette BEL D55 hamok 1:10:01 17'17"<br /> 16. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 1:12:39 17'56"<br /> 17. GOOSSENS Sonia BEL D40 Borasca 1:17:51 19'13"<br /> 18. PEETERS Evelien BEL D-14 TROL 1:20:27 19'51"<br /> 19. LIMBORGS Nathalie BEL D-14 Omega 1:27:07 21'30"<br /> 20. BRESSELEERS Frie BEL D60 TROL 1:27:15 21'32"<br /> 21. BELLEMANS Kathleen BEL D21 TROL 1:30:21 22'18"<br /> MARIEN Gilberte BEL D60 K.O.L. not classified<br /> ZWICKER Christa BEL D55 Argus not classified<br /> BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:06">D:06</A> , 2540 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Elke BEL D-10 Omega 0:25:11 9'54"<br /> 2. DEVOS Sofie D-14 V.V.O. 0:29:44 11'42"<br /> 3. NYS Sonja D40 V.V.O. 0:32:51 12'55"<br /> 4. GENAR Gina BEL D-14 TROL 0:33:18 13'06"<br /> 5. ROOMAN Claudia BEL D-10 TROL 0:37:29 14'45"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:07">D:07</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. OEYEN Greet BEL D21 hamok 0:55:32 7'38"<br /> 2. FREDERICKX An BEL D21 A.S.U.B. 1:22:45 11'23"<br /> 3. WOUTERS LEEN BEL D40 Omega 1:25:12 11'44"<br /> 4. HENKES Maria BEL D40 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:32:07 12'41"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 9050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN DER KLEIJ Dries BEL HE hamok 0:56:14 6'12"<br /> 2. HOEKX Jeroen BEL H-20 hamok 0:56:38 6'15"<br /> 3. LINTEN Jo BEL H21 K.O.L. 0:58:37 6'28"<br /> 4. JANSSENS Tomy BEL H21 Omega 0:59:10 6'32"<br /> 5. VAN DER KLEIJ Thomas BEL H-20 hamok 1:03:03 6'58"<br /> 6. GOOSSENS Paul BEL H35 K.O.L. 1:05:07 7'11"<br /> 7. HEUNINCKX Dries BEL H21 K.O.L. 1:05:08 7'11"<br /> 8. HERMANS Luc BEL H40 hamok 1:07:58 7'30"<br /> 9. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 1:08:26 7'33"<br /> 10. BAERT Serge BEL H40 K.O.L. 1:10:07 7'44"<br /> 11. JACOBS Dirk BEL H35 K.O.L. 1:10:13 7'45"<br /> 12. BOCKX Niels BEL H21 K.O.L. 1:11:54 7'56"<br /> 13. SILLIEN Freddy BEL H55 C.O. P�gase 1:13:54 8'09"<br /> 14. VAN DE MOORTEL Roel BEL H21 Omega 1:14:26 8'13"<br /> 15. SCHUTJES Stefaan BEL H21 hamok 1:19:14 8'45"<br /> 16. VANDEKERCKHOVE Marc BEL H45 hamok 1:19:24 8'46"<br /> 17. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 1:24:28 9'19"<br /> 18. SCHILDERMANS Bob BEL H21 hamok 1:26:19 9'32"<br /> 19. MEEUWSSEN Marc BEL H40 TROL 1:27:13 9'38"<br /> 20. MOOIJ Herman BEL H21 Argus 1:28:24 9'46"<br /> 21. DE CONINCK Johan BEL H45 K.O.L. 1:29:14 9'51"<br /> 22. BOSMANS Koen BEL H21 Omega 1:30:14 9'58"<br /> 23. CLAES Bert BEL H21 V.V.O. 2:02:14 13'30"<br /> 24. VAN DE WEIJER Erik BEL H40 Omega 2:06:40 13'59"<br /> 25. MULLER Eelco NED H21 AMOR 2:06:45 14'00"<br /> HENDRICKX Wannes BEL H21 K.O.L. not classified<br /> PASQUASY Fabien BEL H21 Hainaut O.C. not classified<br /> SELS Dieter BEL H21 hamok not classified<br /> THOREZ Janik BEL H21 Omega not classified<br /> SIMKENS Geert BEL H21 K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 8200 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LAENEN Frans BEL H45 TROL 0:51:09 6'14"<br /> 2. WALLAERT Kim BEL H-18 Omega 0:54:04 6'35"<br /> 3. DEIJGERS Dirk BEL H40 hamok 0:54:57 6'42"<br /> 4. JACOBS Fran�ois BEL H40 Omega 0:57:50 7'03"<br /> 5. TIMMERS Guido BEL H40 hamok 1:01:13 7'27"<br /> 6. CLAES Marc BEL H40 hamok 1:04:08 7'49"<br /> 7. ENGELEN Luc BEL H40 hamok 1:06:23 8'05"<br /> 8. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:07:50 8'16"<br /> 9. HOCK Patrick BEL H21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:09:45 8'30"<br /> 10. VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok 1:10:44 8'37"<br /> 11. LEMMENS Jan BEL H40 Omega 1:17:35 9'27"<br /> 12. VAN DER ELST Jan BEL H40 Omega 1:18:39 9'35"<br /> 13. DECKX Guy BEL H45 hamok 1:19:16 9'40"<br /> 14. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 1:24:45 10'20"<br /> 15. LOMMELEN Koen H21 V.V.O. 1:25:44 10'27"<br /> 16. WALBERS Johan BEL H45 K.O.L. 1:28:09 10'45"<br /> 17. PLEES Roger BEL H60 Borasca 1:34:45 11'33"<br /> 18. VINKX Frank BEL H40 Omega 1:52:50 13'45"<br /> CEULEMANS Dirk BEL H40 Omega not classified<br /> MAES Dirk BEL H40 hamok not classified<br /> DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BECKERS Martin BEL H45 hamok 0:49:00 6'44"<br /> 2. DEIJGERS Niel BEL H-18 Omega 0:53:50 7'24"<br /> 3. HOEKX Willy BEL H45 hamok 0:55:10 7'35"<br /> 4. GILOT Jos BEL H50 K.O.L. 0:58:19 8'01"<br /> 5. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 0:59:40 8'13"<br /> 6. NICQUE William BEL H45 TROL 1:03:27 8'44"<br /> 7. AERTS Andre BEL H50 hamok 1:07:10 9'15"<br /> 8. CORTHOUTS Paul BEL H45 K.O.L. 1:07:53 9'21"<br /> 9. HERMANS Eddy BEL H45 Omega 1:08:30 9'26"<br /> 10. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 1:09:26 9'33"<br /> 11. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 1:09:27 9'33"<br /> 12. IGNOUL Jean BEL H45 K.O.L. 1:10:40 9'44"<br /> 13. DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. 1:10:46 9'44"<br /> 14. JEANMENNE Serge BEL H55 Balise 10 1:10:49 9'45"<br /> 15. BOSMANS Lucien BEL H45 hamok 1:13:24 10'06"<br /> 16. SWICKER Dirk BEL H60 Argus 1:13:43 10'09"<br /> 17. IN 'T GROEN Mike NED H55 TROL 1:15:03 10'20"<br /> 18. METTEN Rony BEL H45 Omega 1:15:53 10'27"<br /> 19. LIMBORGS Rudi BEL H40 Omega 1:17:46 10'42"<br /> 20. VAN BOSCH Julien BEL H45 TROL 1:18:25 10'48"<br /> 21. VANDEWEYER Eddie BEL H45 K.O.L. 1:20:42 11'06"<br /> 22. THIJS Jos BEL H55 hamok 1:22:14 11'19"<br /> 23. GROETAERS Andr� BEL H45 Omega 1:22:19 11'20"<br /> 24. PEETERS Leopold BEL H45 K.O.L. 1:22:33 11'22"<br /> 25. FABR� Dirk BEL H40 Omega 1:25:33 11'47"<br /> 26. MOOY Karst H-16 Argus 1:26:44 11'56"<br /> 27. KESSEL Daniel BEL H40 O.L.V. Eifel 1:28:29 12'11"<br /> 28. VAN ROOST Frank BEL H45 Omega 1:32:10 12'41"<br /> 29. HEIMENS Frank H35 Argus 1:34:52 13'04"<br /> 30. HEESKENS Ger NED H50 K.O.L. 1:36:33 13'17"<br /> 31. SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. 1:39:55 13'45"<br /> 32. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:44:18 14'21"<br /> 33. VAESSEN Rik NED H-20 V.V.O. 1:45:08 14'28"<br /> 34. KRAMPILTZ Richard BEL H50 hamok 2:56:49 24'21"<br /> BOLSENS Paul BEL H50 TROL not classified<br /> COOLS Rudy BEL H45 hamok not classified<br /> KENNIS Hennie H45 KOVZ not classified<br /> RENDERS Willy BEL H50 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 5490 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:46:30 8'28"<br /> 2. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 0:50:47 9'15"<br /> 3. BUKENBERGS Andr� BEL H55 hamok 0:52:29 9'33"<br /> 4. HULLY Eric BEL H50 Alta�r C.O. 0:52:34 9'34"<br /> 5. OOMS Michel BEL H65 Omega 0:52:41 9'35"<br /> 6. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 0:53:10 9'41"<br /> 7. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:54:29 9'55"<br /> 8. HEUNINCKX Luc BEL H50 K.O.L. 0:54:52 9'59"<br /> 9. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 0:57:33 10'28"<br /> 10. LAMON Willy BEL H55 Alta�r C.O. 0:57:46 10'31"<br /> 11. NIJS August BEL H75 hamok 0:59:16 10'47"<br /> 12. NIJSTEN Tom BEL H-16 Borasca 0:59:29 10'50"<br /> 13. VANDAELE Willy BEL H55 hamok 1:00:21 10'59"<br /> 14. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:00:25 11'00"<br /> 15. LIMBORGS Yves BEL H-16 Omega 1:00:58 11'06"<br /> 16. PEETERS Hans BEL H-16 TROL 1:01:21 11'10"<br /> 17. WALLAERT Patrick BEL H45 Omega 1:01:55 11'16"<br /> 18. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 1:02:40 11'24"<br /> 19. BR�LS Clemens BEL H70 O.L.V. Eifel 1:04:15 11'42"<br /> 20. SCUVEE Robert BEL H55 C.O. Li�ge 1:07:26 12'16"<br /> 21. DESMET Luc BEL H50 K.O.L. 1:13:06 13'18"<br /> 22. VAN DINGENEN Roger BEL H60 K.O.L. 1:14:35 13'35"<br /> 23. REINERTZ Ewald BEL H65 O.L.V. Eifel 1:15:50 13'48"<br /> 24. BERTOLO Paul BEL H55 TROL 1:16:11 13'52"<br /> 25. NIJSTEN Roland BEL H45 Borasca 1:17:12 14'03"<br /> 26. OFFERMAN Engelbert BEL H65 O.L.V. Eifel 1:17:30 14'06"<br /> 27. MELLEBEEK Phil BEL H65 hamok 1:18:16 14'15"<br /> 28. BAYI Jean BEL H65 O.L.V. Eifel 1:20:10 14'36"<br /> 29. SCHLEEGER Raimund GER H60 K.O.L. 1:20:40 14'41"<br /> 30. BOSCH Alfons BEL H60 TROL 1:23:00 15'07"<br /> 31. VAN GANSEN Marc BEL H45 TROL 1:23:30 15'12"<br /> 32. LUYTEN Jean BEL H45 Omega 1:30:03 16'24"<br /> 33. MARIEN Jan H40 V.V.O. 1:32:23 16'49"<br /> 34. OOMS Kris H40 V.V.O. 1:33:25 17'00"<br /> 35. DE VALCK Georges H50 V.V.O. 1:55:31 21'02"<br /> 36. VAN DE WAL - H50 V.V.O. 2:44:45 30'00"<br /> BYLEMANS Jos BEL H55 K.O.L. not classified<br /> DEN TROOSTER Jozef BEL H55 Omega not classified<br /> FREDERICKX Herman BEL H60 Omega not classified<br /> LEEUWS Wouter BEL H-16 Omega not classified<br /> TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. not classified<br /> TIMMERMANS Robert BEL H60 A.S.U.B. not classified<br /> WAELBERS Jan BEL H70 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 4050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MICHIELS Yannick BEL H-14 K.O.L. 0:30:23 7'30"<br /> 2. VAN BAELEN Michael BEL H-14 TROL 0:40:35 10'01"<br /> 3. DE RIJK Adrianus BEL H70 K.O.L. 0:41:24 10'13"<br /> 4. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 0:42:06 10'23"<br /> 5. VAN DE MOORTEL Frans BEL H70 Omega 0:43:08 10'39"<br /> 6. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 0:46:58 11'35"<br /> 7. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:58:16 14'23"<br /> 8. VOS Frans NED H70 Argus 0:58:34 14'27"<br /> 9. VAN HEES Jan BEL H65 K.O.L. 1:01:56 15'17"<br /> 10. MEYNEN Frederik BEL H-14 hamok 1:04:58 16'02"<br /> 11. BEELAERT Norbert BEL H65 hamok 1:05:22 16'08"<br /> 12. DEIJGERS Jean BEL H70 Omega 1:08:03 16'48"<br /> 13. EVRARD Michel BEL H70 O.L.V. Eifel 1:12:56 18'00"<br /> 14. SCHONEWILLE Kasper H-14 V.V.O. 1:17:21 19'05"<br /> 15. SCHONEWILLE Rudy H55 V.V.O. 1:18:08 19'17"<br /> 16. MOOY Dicky H55 Argus 1:25:09 21'01"<br /> 17. COOLS Wesley BEL H-12 hamok 1:37:37 24'06"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:06">H:06</A> , 2540 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GILLET Julien BEL H-12 A.S.U.B. 0:18:34 7'18"<br /> 2. DE POOTER Erik H40 V.V.O. 0:18:57 7'27"<br /> 3. MARINUS Dieter BEL H-12 TROL 0:19:06 7'31"<br /> 4. GILLET Thomas BEL H-10 A.S.U.B. 0:19:32 7'41"<br /> 5. ROOMAN Michael BEL H-10 TROL 0:21:36 8'30"<br /> 6. LEEUWS Evert BEL H-10 Omega 0:21:37 8'30"<br /> 7. VERVOORT Nick BEL H-12 TROL 0:24:14 9'32"<br /> 8. VAN BOUWEL Kristof BEL H-12 TROL 0:25:03 9'51"<br /> 9. FABR� Nelis BEL H-10 Omega 0:25:51 10'10"<br /> 10. VAN BOSCH Bart BEL H-12 TROL 0:30:39 12'04"<br /> 11. VERVOORT Ben BEL H-12 TROL 0:35:28 13'57"<br /> 12. KERGER Andr� BEL H70 Omega 0:36:09 14'13"<br /> 13. LEJOLY Matthieu BEL H-12 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:37:38 14'48"<br /> 14. VERVOORT Tom BEL H-12 TROL 0:47:37 18'44"<br /> 15. GELDOF Ian BEL H-10 hamok 1:31:57 36'12"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:07">H:07</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN DER KLEIJ Jeroen BEL H21 hamok 0:45:20 6'14"<br /> 2. VERVOORT Wim BEL H35 TROL 0:45:42 6'17"<br /> 3. BERNARD Christophe BEL H21 A.S.U.B. 0:50:38 6'58"<br /> 4. GENAR Jeremy BEL H-16 TROL 0:51:30 7'05"<br /> 5. GILOT Jan BEL H21 K.O.L. 0:51:46 7'07"<br /> 6. FRANSSEN Desmond BEL H21 TROL 0:52:54 7'17"<br /> 7. DELOBEL Bart BEL H21 Omega 0:53:35 7'22"<br /> 8. DEFERM Sam BEL H21 Borasca 0:54:17 7'28"<br /> 9. THIELS Stefan BEL H21 Borasca 0:54:38 7'31"<br /> 10. MARIEN Tom BEL H21 K.O.L. 0:55:17 7'36"<br /> 11. NIJSTEN No�l BEL H35 Borasca 0:57:11 7'52"<br /> 12. VERDEYEN Jochen BEL H-18 Omega 0:58:30 8'03"<br /> 13. FRANSSEN Winston BEL H-20 TROL 1:00:48 8'22"<br /> 14. DE ROECK Alex BEL H-18 Omega 1:00:51 8'22"<br /> 15. AERTS Rudi BEL H40 Omega 1:01:57 8'31"<br /> 16. VANAKEN Roger BEL H50 Omega 1:02:20 8'35"<br /> 17. VERVOORT Karl BEL H40 TROL 1:02:28 8'36"<br /> 18. GENAR Dirk BEL H40 TROL 1:02:48 8'39"<br /> 19. GILLET Christian BEL H40 A.S.U.B. 1:05:01 8'57"<br /> 20. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 1:09:12 9'31"<br /> 21. HOCK Michael BEL H21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:11:48 9'53"<br /> 22. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-18 Omega 1:14:27 10'15"<br /> 23. HEIKOOP Anne NED H45 K.O.L. 1:14:38 10'16"<br /> 24. OOMS Leopold BEL H50 TROL 1:15:25 10'23"<br /> 25. JANSSEN Herman BEL H45 TROL 1:15:42 10'25"<br /> 26. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 1:18:28 10'48"<br /> 27. CAELEN Lucien BEL H40 Omega 1:20:25 11'04"<br /> 28. BELLEMANS Walter BEL H45 TROL 1:23:41 11'31"<br /> 29. WENS Frans BEL H55 TROL 1:23:44 11'32"<br /> 30. DUCRO Dick BEL H45 Omega 1:27:32 12'03"<br /> 31. ADDIERS Chris BEL H45 Omega 1:28:00 12'07"<br /> 32. DE BRUYNE Albert BEL H45 Omega 1:33:24 12'51"<br /> 33. KEUPPENS Karl BEL H35 Omega 1:34:39 13'02"<br /> 34. BUYTAERT Anton BEL H50 Omega 1:40:25 13'49"<br /> 35. BAMBYNEK Christoph GER H40 Omega 2:02:42 16'54"<br /> DESMIDT Johan BEL H35 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Particip">Participation per club</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 61<br /> K.O.L. 52<br /> hamok 47<br /> TROL 40<br /> V.V.O. 12<br /> Borasca 9<br /> Argus 8<br /> A.S.U.B. 7<br /> O.L.G. St. Vith "ARDOC" 7<br /> O.L.V. Eifel 7<br /> Alta�r C.O. 2<br /> C.O. Li�ge 2<br /> C.O. P�gase 2<br /> Hainaut O.C. 2<br /> KOVZ 2<br /> AMOR 1<br /> Balise 10 1<br /> <b>Total: 262

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives