Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Donderdag 2 april:
HOS1 in Hollands Veld.

Dit is de eerste wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2020; gaat door in de wijk Hollands Veld.

Zaterdag 4 april:
LOS1 in Kessel-Lo.

Dit is de eerste wedstrijd van de Leuven Orienteering Series; gaat door in het provinciaal domein.

Dinsdag 7 april:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 19 april:
Regionale in Boom.

Bart Van de Moortel verwelkomt ons op het domein De Schorre. Niet voor Tomorrowland maar wel degelijk voor een "echte" orientatewedstrijd.

Zaterdag 25 april:
LOS2 in Heverlee.

In de Heilig Hartwijk lopen we de tweede wedstrijd van de Leuven Orienteering Series.

Zaterdag 25 april:
Algemene Vergadering.

In de namiddag ontmoeten we elkaar voor een ontspannende activiteit in Schaffen waarna we een korte Algemene Vergadering houden. Achteraf ...

Woensdag 29 april:
Lenteloop in Malle.

Voor heel veel onder ons zal het de eerste keer zijn dat we kunnen lopen op deze kaart. Rond het prachtige kasteel De Renesse zorgt Anton Buytaert voor de baanlegging.

Donderdag 30 april:
HOS2 in Heilig Hartwijk.

Dit is de tweede wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2020; gaat door in de wijk Heilig Hart.

Dinsdag 5 mei:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 10 mei:
VK sprint in Lier.

Dit Vlaams Kampioenschap wordt georganiseerd op een spliksplinternieuwe kaart. Frederik Loeckx zorgt er voor dat je de mooiste hoekjes van Lier passeert en vergeet achteraf de Lierse Vlaaikes niet!

Zaterdag 16 mei:
LOS3 en WOD in Heverlee.

Met als basis het Sint Albertuscollege lopen we hier de derde wedstrijd van de Leuven Orienteering Series. Deze wedstrijd is ook een onderdeel van de World Orienteering Day.

Donderdag 28 mei:
HOS3 op campus Diepenbeek.

Dit is de derde wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2020; gaat door op de campus Diepenbeek.

Dinsdag 2 juni:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

18/11/2009 door Jan Delobel
resultaten nacht Hees - 20/11/2009

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20091120/">splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 20/11/2009 @ 23:07:01</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5> <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 5930 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Greet OEYEN BEL D21 hamok 1:06:17 11'10"<br /> 2. Ellen OMBLETS BEL D21 Borasca 1:16:43 12'56"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 4500 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Leen WOUTERS BEL D45 Omega 0:50:46 11'16"<br /> 2. An VERBERNE BEL D40 hamok 0:53:39 11'55"<br /> 3. Kerstin BUCHACKER GER D40 C.O. Li�ge 0:59:33 13'14"<br /> 4. Betty DE MEYER BEL D45 TROL 1:02:03 13'47"<br /> 5. Nathalie LIMBORGS BEL D-18 Omega 1:28:17 19'37"<br /> 6. Karine DIERCKX BEL D40 Omega 1:28:21 19'37"<br /> 7. Anita BAERTS BEL D50 Borasca 1:28:55 19'45"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 3480 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Jeanne IGNOUL BEL D55 Omega 0:44:42 12'50"<br /> 2. Lydie STEENAERTS BEL D55 hamok 0:51:56 14'55"<br /> 3. Maria HENDRICKX BEL D55 Omega 0:55:13 15'52"<br /> 4. Maria DELARBRE BEL D60 hamok 0:58:59 16'56"<br /> 5. Danielle NOLENS BEL D60 hamok 1:02:29 17'57"<br /> Martine TAFFEIREN BEL D45 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 5930 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Ken PEETERS BEL H21 TROL 0:38:34 6'30"<br /> 2. Thomas VAN DER KLEIJ BEL H21 hamok 0:40:14 6'47"<br /> 3. Desmond FRANSSEN BEL H21 TROL 0:44:26 7'29"<br /> 4. Jan OEYEN BEL H21 Borasca 0:44:49 7'33"<br /> 5. Winston FRANSSEN BEL H21 TROL 0:48:12 8'07"<br /> 6. Guido VERDEYEN BEL H45 Omega 0:48:52 8'14"<br /> 7. Stefan THIELS BEL H35 Omega 0:49:05 8'16"<br /> 8. Dries VAN DER KLEIJ BEL H21 hamok 0:49:23 8'19"<br /> 9. Wim VERVOORT BEL H40 TROL 0:50:11 8'27"<br /> 10. Koen MEYNEN BEL H45 hamok 0:50:23 8'29"<br /> 11. Frans LAENEN BEL H45 TROL 0:51:27 8'40"<br /> 12. Arnis SNORE LAT H21 Alta�r C.O. 0:52:16 8'48"<br /> 13. Fran�ois JACOBS BEL H45 Omega 0:54:16 9'09"<br /> 14. Wouter LEEUWS BEL H-20 Omega 0:55:23 9'20"<br /> 15. Henrik LISBY DEN H45 hamok 0:55:30 9'21"<br /> 16. Joost TALLOEN BEL H21 Omega 0:55:34 9'22"<br /> 17. Bart MELLEBEEK BEL H40 hamok 0:56:59 9'36"<br /> 18. Karl KEUPPENS BEL H40 Omega 0:57:20 9'40"<br /> 19. Daniel MARINUS BEL H40 TROL 1:00:16 10'09"<br /> 20. Bram BOECKX BEL H21 TROL 1:00:33 10'12"<br /> 21. Dominique PEETERS BEL H45 Borasca 1:05:22 11'01"<br /> 22. Toon MELIS BEL H-18 hamok 1:08:51 11'36"<br /> 23. Patrick VANHAEREN BEL H40 K.O.L. 1:10:29 11'53"<br /> 24. Filip VAN DAELE BEL H35 Omega 1:15:27 12'43"<br /> 25. Erik VAN DE WEIJER BEL H45 Omega 1:20:10 13'31"<br /> 26. Lucien CAELEN BEL H45 Omega 1:21:36 13'45"<br /> 27. Johan CLAES BEL H50 Borasca 1:24:56 14'19"<br /> 28. Ivo BYLEMANS BEL H55 K.O.L. 1:40:23 16'55"<br /> 29. Ruben ENGELEN BEL H-20 Indiv.VVO 2:42:57 27'28"<br /> 30. Dave QUINTENS BEL H-20 Indiv.VVO 2:43:13 27'31"<br /> 31. Micha�l PHILIPPAERTS BEL H21 Indiv.VVO 2:43:37 27'35"<br /> 32. Rolf HANNES BEL H-20 Indiv.VVO 2:43:45 27'36"<br /> 33. Raf CAUBERGH BEL H-20 Indiv.VVO 2:43:55 27'38"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 4500 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Bart VAN DE MOORTEL BEL H45 Omega 0:36:51 8'11"<br /> 2. Tristan BLOEMEN BEL H-16 hamok 0:43:08 9'35"<br /> 3. Dieter MARINUS BEL H-16 TROL 0:43:28 9'39"<br /> 4. Georges DEFERME BEL H60 hamok 0:44:44 9'56"<br /> 5. Luc CLOOSTERMANS BEL H45 hamok 0:48:10 10'42"<br /> 6. Dick DUCRO BEL H50 Omega 0:48:22 10'44"<br /> 7. Roger BOCKX BEL H50 K.O.L. 0:48:48 10'50"<br /> 8. Leopold OOMS BEL H55 TROL 0:48:59 10'53"<br /> 9. Erik VAN DYCK BEL H45 TROL 0:49:32 11'00"<br /> 10. MARC LEERS BEL H50 TROL 0:55:53 12'25"<br /> 11. Anton BUYTAERT BEL H55 Omega 0:58:04 12'54"<br /> 12. Jean Paul HOMBROECKX BEL H55 hamok 0:59:16 13'10"<br /> 13. Frans WENS BEL H60 TROL 1:00:36 13'27"<br /> 14. Michel OOMS BEL H70 Omega 1:02:05 13'47"<br /> 15. Dirk FABR� BEL H45 Omega 1:02:16 13'50"<br /> 16. Lucien BOSMANS BEL H50 hamok 1:02:43 13'56"<br /> 17. Dominique SCHUTJES BEL H55 hamok 1:07:33 15'00"<br /> 18. Danny SWERTS BEL H45 hamok 1:09:13 15'22"<br /> 19. Jos VERHEYEN BEL H60 K.O.L. 1:16:50 17'04"<br />O.C. Dolf LEPPENS BEL H21 K.O.L. 0:48:46 10'50"<br /> Oswald VAN BOCKSTAL BEL H60 TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 3480 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Arno KEUPPENS BEL H-14 Omega 0:29:37 8'30"<br /> 2. Frans VAN DE MOORTEL BEL H70 Omega 0:40:41 11'41"<br /> 3. Nelis FABR� BEL H-14 Omega 0:42:15 12'08"<br /> 4. Willy VAN CAELENBERGE BEL H65 hamok 0:59:52 17'12"<br /> 5. Benny BREBELS BEL H40 Indiv.VVO 1:23:14 23'55"<br />O.C. Jozef DEN TROOSTER BEL H60 Omega 0:36:57 10'37"<br />O.C. Alfred SIMKENS BEL H55 K.O.L. 0:40:51 11'44"<br /> Evert LEEUWS BEL H-14 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 24<br /> hamok 20<br /> TROL 14<br /> Indiv.VVO 6<br /> K.O.L. 6<br /> Borasca 5<br /> Alta�r C.O. 1<br /> C.O. Li�ge 1<br /> <b>Total: 77<br /><i><br /> HD-18 : 7 HD20+ : 70

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives