Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Zaterdag 4 en zondag 5 juli:
Training in Leopoldsburg.

Voor meer info zie hiernaast.

Zaterdag 18 en zondag 19 juli:
Training in Diest.

Voor meer info zie hiernaast.

Zaterdag 25 juli:
Regionale in Gerhagen.

Evenement zal gehouden worden onder zeer strikte veiligheidsregels. Zie hiernaast voor meer info.

Dinsdag 4 augustus:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Dinsdag 1 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

02/01/2020 door Jacques Grauls
2019-12-27: Sylvester
Beelden... Klik hier


02/01/2020 door Jacques Grauls
2019-12-26 : Sylvester
Beelden... Klik hier


02/12/2019 door Jacques Grauls
2019-12-01: Sinterklaascross
Beelden... Klik hier


14/11/2019 door Jacques Grauls
2019-11-13: PK Scholen
Beelden... Klik hier


11/11/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191121: militaire wedstrijd Kelchterhoef
Inschrijvingen voor de militaire wedstrijd van 21 november op de kaart Kelchterhoef:
  • Kim Tirez
  • Patrick Wallaert (omloop 4)
  • Kim Jansen (omloop 1)
  • Lea Swinnen (omloop 5)
  • Sonia Nijs (omloop 6)
  • Michel Ooms (omloop 5)
  • Jean-Marc Gillet (omloop 3)
  • Frans Van de Moortel
  • Jan Theys (omloop 4)
  • Tom Geypen (omloop 1)



10/11/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191208 Herfstwisselbeker
Inschrijvingen voor de Herfstwisselbeker:
  • Els Put
  • Liesbeth Van de Velde (liefst zo lang mogelijk)
  • Angelique De Grande
  • Kim Jansen
  • Roger Vanaken
  • Paulette Blommen
  • Bart Van de Moortel
  • Frans Van de Moortel
  • Michel Ooms
  • Jan Oeyen
  • Dirk Fabré
  • Chris Addiers
  • Liset Hendrickx
  • Bart Willems
  • Els Spillebeen
  • Wouter Leeuws (omloop 1) (graag late start)
  • Jean-Marc Gillet (omloop 3)
  • Tibo Gillet (omloop 2 indien nodig)
  • Jan Delobel
  • Sooi Jacobs
  • Kris Van Gelder (omloop 3)
  • Veerle Tulleneers
  • Luc Talloen
  • Tomy Janssens
  • Katleen Van de Moortel
  • Karl Keuppens
  • Charlotte Theys (liefst zo vroeg mogelijk)
  • Jan Theys (liefst zo vroeg mogelijk)
  • Ems De Smul
  • Olivier De Smul
  • Evert Leeuws (graag late start)
  • Leen Wouters (graag late start)
  • Roel Van de Moortel (maar wel al wandelend!!!
  • Kris van Gelder (graag vroege start)
  • Liam Thiels
  • Stefan Thiels



07/11/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191201: lijst van de ingeschreven kindjes
Hieronder de lijst van de ingeschreven kindjes voor een bezoekje aan de Sint:

Meisjes:
  • Van Hemelen Ona (juni 2019)
  • Boeckx Stine (2019)
  • Talloen Lauren (2018)
  • Wallaert Lynn (2018)
  • Verheye Rosanne (2018)
  • Wilssens Laura (2017)
  • Sente Marie-Lou (2017)
  • Cox Bieke (2016)
  • Verheye Alice (2016)
  • Verheye Jasmine (2016)
  • Bakelants Marie (2016)
  • Wallaert Elise (2015)
  • van der Kleij Elodie (2015)
  • Boeckx Anne (2015)
  • Van de Moortel Lily (2014)
  • Van Krunckelsven Ulrika (2014)
  • Talloen Noor (2014)
  • Mertens Kaat (2014)
  • Boeckx Stella (2013)
  • Cox Nelke (2012)
  • Van Puymbroeck Rosie (2012)
  • Wolles Ninthe (2012)
  • Van Haverbeke Mila (2011)
  • Van de Moortel Mila (2009)
Jongens:
  • Van Hemelen Lasse (2017)
  • Talloen Mats (2016)
  • Mertens Stan (2016)
  • Deferm Jens (2014)
  • van der Kleij Jakob (2013)
  • Boeckx Witse (2012)
  • Wilssens Arne (2012)
  • Van de Moortel Mats (2011)
  • Deferm Kobe (2011)
  • Jansen Nathan (2010)
  • Van Puymbroeck Max (2010)
  • Cox Arke (2010)
  • Cools Daan (2010)
  • Wolles Thor (2010)
  • Boeckx Wout (2009)



21/10/2019 door Jacques Grauls
2019-10-20: VK Middel
Beelden van Els... Klik hier


19/10/2019 door Jacques Grauls
2019-10-19: Kern Leuven
Beelden.... Klik hier


12/10/2019 door Jacques Grauls
2019-10-12: Kern Leuven
Beelden.... Klik hier


06/10/2019 door Jacques Grauls
2019-09-29 : VK Aflossing
Beelden met dank aan Fred Simkens. Klik hier


30/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191109-11: North Sea Trophy
Inschrijvingen voor de North Sea Trophy:
  • Veerle Tulleneers
  • Koen Croons
  • Lander Verduyckt
  • Kris Verduyckt
  • Liset Hendrickx
  • Chris Addiers
  • Liesbeth Van de Velde (start = Helena Pluymers TROL)
  • Merlijn Van Rumst
  • Liana en Jarne Thiels (starttijd in elkaars buurt)
  • Tom Geypen (start in buurt van Patrick en Marina)



29/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-21 : Kern Leuven
Beelden... Klik hier


28/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-27: Rik Thys
Beelden... Klik hier


24/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191018 - openingsavondaflossing
Inschrijvingen voor de openingsavondaflossing:
  • Jean Marc Gillet (korte omloop)
  • Jan Oeyen
  • Evert Leeuws
  • Merlijn Van Rumst
  • Michel Ooms
  • Rogier Vanaken
  • Paulette Blommen
  • Joppe Van Mierlo
  • Tille De Smul (niet in topploeg wegens gebrek aan ervaring)
  • Ellen De Bie (als ze niet moet voorlopen)
  • Dirk Fabré
  • Kato Keuppens
  • Karl Keuppens
  • Katleen Van de Moortel
  • Charlotte Theys
  • Jan Theys (eventueel als laatste loper als er voldoende helpers zijn voor de start)
  • Frans Van de Moortel
  • Willem Bakelants wil ook nog deelnemen maar wel als eerste loper
  • Mia Kinnaer
  • Rudi Aerts als derde loper



22/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
Oostenrijk - Orienteering Unlimited
Ook in Oostenrijk werden de beste beentjes voorgezet met als resultaat in de totaalstand een 3e plaats voor zowel Michel Ooms (H75), Bart VdM (H55) en Roel VdM (H45). Wil je iets meer hierover weten: http://event.hsvwrn-ol.at/


17/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-15 : BK Aflossing
Beelden... Klik hier


11/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-08 : BK Lang
Beelden van Els.... Klik hier


01/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190929 - Vlaams Kampioenschap aflossing
Inschrijvingen voor het VK aflossing:
  • Liesbeth Van de Velde
  • Marc Kerckhofs
  • Michel Ooms
  • Frans Van de Moortel
  • Bart Van de Moortel
  • Kim Jansen
  • Angelique De Grande
  • Lieve Feys
  • Anton Buytaert
  • Els Spillebeen
  • Wouter Leeuws
  • Wouter Van Muysen
  • Jan Oeyen
  • Bart Willems
  • Roel Van de Moortel (bij voorkeur in familieploeg)
  • Leen Wouters (liefst geen startloper)
  • Jorge Marques
  • Kim Tirez
  • Willem Bakelants
  • Mats De Smul
  • Tille De Smul
  • Olivier De Smul
  • familieploeg: Tom Geypen - Marina Driesen - Patrick Wallaert
  • Mia Kinnaer
  • Rudi Aerts
  • Mette Tiesters
  • Hanne Tiesters
  • Lotte Tiesters
  • Steven Tiesters
  • Katja Van Oosterwijck
  • Sooi Jacobs (liefst geen startloper)
  • Jonas Jansen
  • Natalie Beenaerts (indien nodig om ploeg te vervolledigen)
  • Charlotte Theys
  • Jan Theys
  • familieploeg: Jan Boeckx - Liset Hendrickx - Chris Addiers
  • Tomy Janssens
  • Wout en Witse Boeckx een omloop 7



01/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190927 - militaire aflossing Rik Thys
Inschrijvingen voor de militaire aflossing Rik Thys:
  • Delobel Bart
  • Van de Moortel Roel
  • Bart Van de Moortel
  • Els Put (liefst 2e loper; volgende keuze is 1e loper en als het echt niet anders kan 3e loper)
  • Kim Jansen
  • Angelique De Grande
  • Els Spillebeen
  • Sonja Nijs (graag als 2e loper)
  • Patrick Wallaert (liefst als 2e loper of anders 3e)
  • Sooi Jacobs (liefst 2e of 3e loper)
  • Leen Wouters (liefst geen startloper)
  • Jorge Marques
  • Jan Theys
  • Charlotte Theys
  • Wouter Van Muysen



<< vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 volgende >>

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives