Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




21/04/2006 door Jan Delobel
23/04/2006: Stad Diest

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1442">Splits</a>

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1442">Splits</a>
<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'>
<TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 23/04/2006 @ 13:34:49</sup></i></TD>
<TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:07">D:07</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#Particip">Participation</A></FONT>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">

<H2><A name="D:01">D:01</A> , 8230 m </H2>
<PRE><tt>
1. PUT Els BEL D45 Omega 1:20:44 9'48"
2. JANSEN Annemie BEL D35 hamok 1:26:11 10'28"
3. WOUTERS Leen BEL D40 Omega 1:26:31 10'30"
OMBLETS Ellen BEL D21 Borasca not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:02">D:02</A> , 7170 m </H2>
<PRE><tt>
1. SALLAERTS Saartje BEL D-20 K.O.L. 1:08:28 9'32"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:03">D:03</A> , 6000 m </H2>
<PRE><tt>
1. VANDEWEYER Marijs BEL D40 hamok 1:03:56 10'39"
2. SWINNEN Lea BEL D50 Omega 1:05:34 10'55"
3. FABR� Miek BEL D-18 Omega 1:07:31 11'15"
4. LENAERTS Marie-Kris BEL D45 K.O.L. 1:07:35 11'15"
5. BRIERS Kristel BEL D21 K.O.L. 1:18:01 13'00"
6. MOLS Ellen BEL D21 hamok 1:19:55 13'19"
7. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 1:23:14 13'52"
8. STEEGEN Kim BEL D21 K.O.L. 1:24:40 14'06"
9. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:43:10 17'11"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:04">D:04</A> , 4630 m </H2>
<PRE><tt>
1. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 0:57:41 12'27"
2. VERBERNE An BEL D35 hamok 1:01:43 13'19"
3. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 1:03:28 13'42"
4. VANHOREBEEK Myriam BEL D40 Omega 1:05:33 14'09"
5. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:07:42 14'37"
6. BYLOOS Brigitte BEL D40 hamok 1:08:06 14'42"
7. ROUSEREZ Annick BEL D40 A.S.U.B. 1:08:38 14'49"
8. NYS Sonia BEL D40 Omega 1:09:28 15'00"
9. ANTHONIS Gerd BEL D45 Omega 1:12:01 15'33"
10. MOLS Francine BEL D45 K.O.L. 1:18:47 17'00"
11. VAN DE CRUYS Nicole BEL D50 K.O.L. 1:24:33 18'15"
12. CORTHAUT Christel BEL D45 Borasca 1:30:10 19'28"
13. HULSMANS Bernadette BEL D45 hamok 1:32:27 19'58"
14. TULLENEERS Veerle BEL D21 Omega 1:40:23 21'40"
15. SLEGERS Jetje BEL D45 VVO tienbeurtenkaart 1:40:25 21'41"
16. PITTEVILS Leen BEL D-16 V.V.O. Ind 1:48:43 23'28"
MORET Odette BEL D50 K.O.L. disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:05">D:05</A> , 3970 m </H2>
<PRE><tt>
1. GEENS Lieve BEL D55 TROL 0:50:50 12'48"
2. VANHEES Ivonne BEL D60 hamok 1:06:06 16'38"
3. BILLIAERT Maureen BEL D35 Omega 1:02:33 15'45"

4. JANSSENS Juliette BEL D55 hamok 1:13:53 18'36"
5. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 1:14:40 18'48"
6. COOLS Roza BEL D55 hamok 1:16:00 19'08"
7. WIJNEN Diana BEL D55 Borasca 1:41:37 25'35"
8. VANDEN ABEELE Elizabeth BEL D60 Omega 2:12:44 33'26"
9. GRAULS Joanna BEL D70 Omega 2:12:52 33'28"
BECKERS Lucienne BEL D45 K.O.L. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:06">D:06</A> , 2410 m </H2>
<PRE><tt>
1. DEBYSER Sara BEL D-10 Omega 0:41:52 17'22"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:07">D:07</A> , 2690 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Elke BEL D-10 Omega 0:24:38 9'09"
2. THEYS Charlotte BEL D-12 Omega 0:32:20 12'01"
3. STEVEN Christa BEL D35 VVO tienbeurtenkaart 0:49:17 18'19"
GUEDENS Marcelline BEL D65 Omega disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:01">H:01</A> , 8230 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Guido BEL H40 Omega 0:50:28 6'07"
2. VAN DE MOORTEL Roel BEL H21 Omega 1:01:57 7'31"
3. FREDERICKX Tom BEL H21 Omega 1:05:03 7'54"
4. TIMMERS Guido BEL H40 hamok 1:05:11 7'55"
5. BRIERS Yves BEL H21 K.O.L. 1:05:26 7'57"
6. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 1:11:36 8'41"
7. VANDEKERCKHOVE Marco BEL H21 hamok 1:13:00 8'52"
8. DEVAUX Gilles BEL H21 K.O.L. 1:14:03 8'59"
9. VANDEKERCKHOVE Marc BEL H45 hamok 1:14:41 9'04"
10. VAN DER ELST Jan BEL H40 Omega 1:15:19 9'09"
11. SELS Dieter BEL H21 hamok 1:21:55 9'57"
12. LIMBORGS Rudi BEL H45 Omega 1:25:23 10'22"
13. LOECKX Frederik BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:25:53 10'26"
14. RENDERS Willy BEL H50 hamok 1:27:30 10'37"
15. MERTENS Bert BEL H21 Borasca 1:35:55 11'39"
VAN MECHELEN Peter BEL H21 VVO tienbeurtenkaart not classified
VERDEYEN Johan BEL H45 Omega not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:02">H:02</A> , 7170 m </H2>
<PRE><tt>
1. CLAES Peter BEL H35 Borasca 0:56:32 7'53"
2. PEETERS Dominique BEL H45 Borasca 1:01:17 8'32"
3. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 1:01:43 8'36"
4. GIELEN Eddy BEL H40 hamok 1:03:15 8'49"
5. GENAR Dirk BEL H40 TROL 1:03:31 8'51"
6. THEYS Jan BEL H45 Omega 1:03:45 8'53"
7. AERTS Andre BEL H50 hamok 1:07:29 9'24"
8. TOELEN Jan BEL H40 K.O.L. 1:07:51 9'27"
9. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 1:07:57 9'28"
10. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:08:28 9'32"
11. NUYTS Karel BEL H45 hamok 1:09:38 9'42"
12. LOOS Paul BEL H45 K.O.L. 1:13:26 10'14"
13. AERTS Marcel BEL H35 hamok 1:22:25 11'29"
14. NICASI Willy BEL H45 K.O.L. 1:23:15 11'36"
15. AERTS Ludo BEL H50 hamok 1:34:40 13'12"
16. OPDEKAMP Willy BEL H50 Borasca 2:31:17 21'05"
CLAES Johan BEL H45 Borasca not classified
METTEN Rony BEL H45 Omega not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:03">H:03</A> , 6000 m </H2>
<PRE><tt>
1. DEIJGERS Niel BEL H-18 Omega 0:41:15 6'52"
2. VAN DE MOORTEL Bart BEL H45 Omega 0:42:05 7'00"
3. WALLAERT Patrick BEL H45 Omega 0:47:37 7'56"
4. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-18 Omega 0:50:56 8'29"
5. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:56:20 9'23"
6. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 0:58:33 9'45"
7. HEUNINCKX Luc BEL H50 K.O.L. 0:59:47 9'57"
8. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 0:59:56 9'59"
9. JANSSENS Gert BEL H21 hamok 1:01:39 10'16"
10. DAMS Freddy BEL H45 K.O.L. 1:02:35 10'25"
11. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 1:04:19 10'43"
12. DILEN Tim BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:06:03 11'00"
13. FABR� Dirk BEL H40 Omega 1:06:09 11'01"
14. GEYPEN Eddie BEL H50 K.O.L. 1:07:20 11'13"
15. VAN GANSEN Marc BEL H45 TROL 1:09:21 11'33"
16. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:11:08 11'51"
17. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 1:11:47 11'57"
18. PEETERS Thomas BEL H21 K.O.L. 1:12:10 12'01"
19. OOMS Michel BEL H65 Omega 1:15:30 12'34"
20. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:23:15 13'52"
21. VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca 1:33:18 15'33"
GEYPEN Tom BEL H-18 K.O.L. not classified
JAMROZIAK Richard BEL H45 hamok not classified
SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. not classified
VINKX Frank BEL H40 Omega not classified
VANSCHOUBROECK Michael BEL H21 Omega disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:04">H:04</A> , 4630 m </H2>
<PRE><tt>
1. MICHIELS Yannick BEL H-16 K.O.L. 0:35:07 7'35"
2. CANTRE Rudy BEL H55 K.O.L. 0:38:16 8'15"
3. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:44:47 9'40"
4. THIJS Jos BEL H60 hamok 0:52:45 11'23"
5. BUKENBERGS Andr� BEL H55 hamok 0:52:47 11'24"
6. AERTS Roger BEL H70 Omega 0:54:02 11'40"
7. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 0:58:53 12'43"
8. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 1:02:54 13'35"
9. FREDERICKX Herman BEL H60 Omega 1:14:42 16'08"
10. SCHONEWILLE Ruud NED H60 Borasca 1:14:53 16'10"
NIJSTEN Tom BEL H-16 Borasca not classified
TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:05">H:05</A> , 3970 m </H2>
<PRE><tt>
1. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:46:55 11'49"
2. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:52:50 13'18"
3. CUYPERS Christiaan BEL H21 hamok 0:55:41 14'01"
4. DUCHESNE Jozef BEL H70 hamok 0:57:24 14'27"
5. TULLENEERS Koen BEL H40 VVO tienbeurtenkaart 1:09:48 17'34"
6. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 1:10:42 17'48"
7. WOUTERS Louis BEL H75 K.O.L. 1:26:57 21'54"
8. GEYSMANS Ernest BEL H45 Borasca 1:41:31 25'34"
BOSCH Alfons BEL H65 TROL not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:06">H:06</A> , 2410 m </H2>
<PRE><tt>
1. CEULEMANS Wout BEL H-10 Omega 0:35:41 14'48"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:07">H:07</A> , 2690 m </H2>
<PRE><tt>
1. MARINUS Dieter BEL H-12 TROL 0:20:13 7'30"
2. SCHONEWILLE Kasper NED H-14 Borasca 0:28:25 10'33"
3. BUEKENHOUDT Marc BEL H35 VVO tienbeurtenkaart 0:34:08 12'41"
4. VERDEYEN Jelle BEL H-14 V.V.O. Ind 0:41:05 15'16"
5. CEULEMANS Rob BEL H-10 Omega 1:02:30 23'14"
TASKER William CAN H-10 V.V.O. Ind disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<BR><BR><H2><A name="Particip">Participation</A></H2>
<PRE><tt>
Omega 38
hamok 32
K.O.L. 32
Borasca 15
TROL 7
VVO tienbeurtenkaart 7
V.V.O. Ind 3
A.S.U.B. 1
<b>Total: 135
<i>
HD-18 : 16 HD20+ : 119

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives