Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Zaterdag 18 september:
LOS-5 in Arenberg Park (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 23 september:
HOS-5 in Banneuxwijk.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Woensdag 29 september:
Nazomerloop in Hofstade.

Na het wegvallen van de lenteloop omwille van Corona organiseren we ter vervanging deze wedstrijd. Chris A. is baanlegger van dienst. Opgelet voor de zeer specifieke timing.

Zondag 3 oktober:
Belgisch Kampioenschap aflossing.

Op de Weyervlakte hebben Sooi en Karl zich kunnen uitleven om een wedstrijd uit te tekenen waar zowel de technische als fysieke capaciteiten van de deelnemers zal getest worden.

Donderdag 7 oktober:
HOS-6 in Kuringen.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zaterdag 9 oktober:
LOS-5 in Salco (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Dinsdag 12 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 23 oktober:
LOS-6 in De Hemptinne (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 28 oktober:
HOS-7 in Runkst.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

08/01/2007 door Jan Delobel
Resultaten Bokrijk - 14/01/2007

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1957">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 14/01/2007 @ 14:34:22</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:07">D:07</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 8210 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. OEYEN Greet BEL D21 hamok 0:53:00 6'27"<br /> 2. WOUTERS Leen BEL D40 Omega 1:09:23 8'27"<br /> 3. VAN OPSTAL Lieke NED D21 K.O.L. 1:09:53 8'30"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 7050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TULLENEERS Veerle BEL D35 Omega 0:53:34 7'35"<br /> 2. HAATAJA Katri FIN D35 A.S.U.B. 0:56:00 7'56"<br /> 3. HEYNS Igna BEL D21 K.O.L. 1:23:17 11'48"<br /> 4. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:34:44 13'26"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 6410 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENKES Maria BEL D40 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:50:48 7'55"<br /> 2. VERBERNE An BEL D40 hamok 0:53:11 8'17"<br /> 3. HENKES Katharina BEL D-20 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:53:48 8'23"<br /> 4. STEEGEN Kim BEL D21 K.O.L. 0:54:15 8'27"<br /> 5. HENKES Elisabeth BEL D-18 Omega 0:57:47 9'00"<br /> 6. TIELEMANS Angela BEL D21 K.O.L. 0:59:30 9'16"<br /> 7. ROGGEMAN Greet BEL D21 Omega 1:05:09 10'09"<br /> 8. MOLS Ellen BEL D21 hamok 1:14:31 11'37"<br /> 9. HOFFMANN Delia BEL D-18 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:15:34 11'47"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 5470 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. REYNDERS Kathleen BEL D40 K.O.L. 0:45:02 8'13"<br /> 2. GOOSSENS Sonia BEL D45 Borasca 0:46:17 8'27"<br /> 3. LEFRANC Lith BEL D-16 Omega 0:46:33 8'30"<br /> 4. LOYSCH Greta BEL D45 K.O.L. 0:47:01 8'35"<br /> 5. LIMBORGS Nathalie BEL D-16 Omega 0:47:23 8'39"<br /> 6. SWINNEN Lea BEL D50 Omega 0:48:57 8'56"<br /> 7. PUT Nele BEL D-16 Omega 0:49:07 8'58"<br /> 8. MOERMANS Veerle BEL D40 Omega 0:50:29 9'13"<br /> 9. DE MEYER Betty BEL D40 TROL 0:51:18 9'22"<br /> 10. VANHOUT Elly BEL D21 K.O.L. 0:51:52 9'28"<br /> 11. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 0:52:06 9'31"<br /> 12. MORET Odette BEL D50 K.O.L. 0:52:35 9'36"<br /> 13. BLOMMEN Paulette BEL D55 Omega 0:53:39 9'48"<br /> 14. STEENAERTS Lydie BEL D55 hamok 0:53:53 9'51"<br /> 15. BOEYKENS Jennifer BEL D21 Omega 0:55:08 10'04"<br /> 16. MINET Martine BEL D45 O.L.V. Eifel 0:55:13 10'05"<br /> 17. LINTEN Eugenie BEL D55 K.O.L. 0:55:23 10'07"<br /> 18. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 0:55:49 10'12"<br /> 19. BYLOOS Brigitte BEL D40 hamok 0:56:35 10'20"<br /> 20. ROELING Monica NED D55 TROL 0:58:12 10'38"<br /> 21. HENKES Julia BEL D-16 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:59:25 10'51"<br /> 22. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:00:03 10'58"<br /> 23. COLE Lily-Anne BEL D50 TROL 1:01:40 11'16"<br /> 24. NYS Sonia BEL D45 Omega 1:03:20 11'34"<br /> 25. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 1:03:47 11'39"<br /> 26. METTEN Marie-Christine BEL D45 K.O.L. 1:07:20 12'18"<br /> 27. CORTHAUT Christel BEL D50 Borasca 1:07:57 12'25"<br /> 28. SILVI Simonne BEL D50 K.O.L. 1:08:02 12'26"<br /> 29. CLAES Alice BEL D45 hamok 1:09:24 12'41"<br /> 30. DE BOCK Greta BEL D35 hamok 1:19:09 14'28"<br /> 31. HULSMANS Bernadette BEL D45 hamok 1:19:50 14'35"<br /> 32. ROUFOSSE Elodie BEL D-16 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:23:43 15'18"<br /> 33. VERACHTERT Els BEL D21 VVO 96 1:28:42 16'12"<br /> 34. CAELEN Heleen BEL D-18 Omega 1:30:38 16'34"<br /> BECKERS Lucienne BEL D45 K.O.L. not classified<br /> BLOEMEN Chris BEL D45 hamok not classified<br /> VERSCHUREN Sanne BEL D-18 TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:05">D:05</A> , 4060 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MERTENS Kristel BEL D35 TROL 0:38:22 9'26"<br /> 2. ATTARD Rachel FRA D35 A.S.U.B. 0:47:46 11'45"<br /> 3. GEENS Lieve BEL D55 TROL 0:47:56 11'48"<br /> 4. VANHEES Lutgart BEL D50 Borasca 0:48:10 11'51"<br /> 5. NUYTS An BEL D21 K.O.L. 0:48:13 11'52"<br /> 6. HENDRICKX Maria BEL D55 Omega 0:51:52 12'46"<br /> 7. DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:53:43 13'13"<br /> 8. COLLIENNE Irma BEL D50 O.L.V. Eifel 0:54:47 13'29"<br /> 9. LEFRANC Pien BEL D-14 Omega 0:55:12 13'35"<br /> 10. TAFFEIREN Martine BEL D45 hamok 0:55:28 13'39"<br /> 11. MARIEN Gilberte BEL D60 K.O.L. 0:55:44 13'43"<br /> 12. GOFFIN Magda BEL D70 K.O.L. 0:56:21 13'52"<br /> 13. DELARBRE Maria BEL D60 hamok 0:58:50 14'29"<br /> 14. VANHEES Ivonne BEL D60 hamok 0:59:11 14'34"<br /> 15. VANHOUT Tinne BEL D21 K.O.L. 1:02:31 15'23"<br /> 16. MARIEN Monique BEL D50 K.O.L. 1:04:55 15'59"<br /> 17. BEYERS Erna BEL D35 hamok 1:06:45 16'26"<br /> 18. TOEBINTE Christiane BEL D50 Balise 10 1:11:33 17'37"<br /> 19. SPIESSENS Nicole BEL D50 K.O.L. 1:11:34 17'37"<br /> 20. VAN DE CRUYS Nicole BEL D50 K.O.L. 1:13:55 18'12"<br /> 21. HUYSKENS Christiane BEL D55 K.O.L. 1:24:16 20'45"<br /> GIELEN H�l�ne BEL D60 hamok not classified<br /> IGNOUL Jeanne BEL D55 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:06">D:06</A> , 2660 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. ROOMAN Claudia BEL D-12 TROL 0:29:57 11'15"<br /> 2. BONGAERTS Katja BEL D35 VVO 96 0:48:22 18'10"<br /> 3. ELSEN Lisa BEL D-10 Omega 0:58:24 21'57"<br /> 4. THIELS Hannah BEL D-10 Omega 1:07:24 25'20"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:07">D:07</A> , 2720 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN ELSACKER Bieke BEL D21 VVO 96 0:27:37 10'09"<br /> 2. COOLEN Hilde BEL D45 Omega 0:58:25 21'28"<br /> 3. GENAR Gina BEL D-16 TROL 1:01:07 22'28"<br /> 4. OOMS Laura BEL D-10 Borasca 1:26:27 31'46"<br /> 5. OOMS Kirsten BEL D-14 Borasca 1:26:44 31'53"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 8210 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. OEYEN Jan BEL H21 Borasca 0:45:59 5'36"<br /> 2. SMULDERS Marco NED H35 TROL 0:47:10 5'44"<br /> 3. GOOSSENS Paul BEL H35 K.O.L. 0:48:13 5'52"<br /> 4. DEIJGERS Dirk BEL H40 hamok 0:48:37 5'55"<br /> 5. MELLEBEEK Bart BEL H40 hamok 0:49:07 5'58"<br /> 6. HENDRICKX Wannes BEL H21 K.O.L. 0:49:13 5'59"<br /> 7. WILS Stefan BEL H40 K.O.L. 0:49:34 6'02"<br /> 8. DEFERM Sam BEL H21 Borasca 0:50:58 6'12"<br /> TIMMERS Guido BEL H40 hamok 0:50:58 6'12"<br /> 10. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 0:52:43 6'25"<br /> 11. VANDEKERCKHOVE Marco BEL H21 hamok 0:54:30 6'38"<br /> 12. LISBY Henrik DEN H40 hamok 0:55:52 6'48"<br /> 13. TONNEAU Corentin BEL H-20 O.L.V. Eifel 0:56:11 6'50"<br /> 14. HERMANS Luc BEL H40 hamok 0:56:46 6'54"<br /> 15. JANSSENS Tomy BEL H21 Omega 0:58:39 7'08"<br /> 16. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 0:58:48 7'09"<br /> 17. LOECKX Frederik BEL H21 Omega 0:59:09 7'12"<br /> 18. THIELS Stefan BEL H35 Omega 0:59:13 7'12"<br /> 19. BOONS TOMMIE BEL H21 Omega 0:59:52 7'17"<br /> 20. LEMMENS Jan BEL H45 Omega 1:01:31 7'29"<br /> 21. RENDERS Willy BEL H50 hamok 1:03:36 7'44"<br /> 22. NICQUE William BEL H50 TROL 1:04:18 7'49"<br /> 23. WILDERMANS Rony BEL H21 hamok 1:04:29 7'51"<br /> 24. KUIPER Albert Jan NED H40 KOVZ 1:05:01 7'55"<br /> 25. DONNE Tim BEL H21 VVO 96 1:16:47 9'21"<br /> LAUWERS Jan BEL H21 VVO 96 not classified<br /> VAN OPSTAL Adrie NED H50 K.O.L. not classified<br /> VANDEKERCKHOVE Marc BEL H45 hamok not classified<br /> VERRIJT Farit BEL H21 VVO 96 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 7050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. JACOBS Fran�ois BEL H45 Omega 0:43:13 6'07"<br /> 2. VAN DE MOORTEL Roel BEL H35 Omega 0:44:22 6'17"<br /> 3. DEIJGERS Niel BEL H-20 Omega 0:45:05 6'23"<br /> 4. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 0:46:25 6'35"<br /> 5. VAN BRIEL Henri BEL H45 hamok 0:47:26 6'43"<br /> 6. VANHAEREN Patrick BEL H40 K.O.L. 0:48:32 6'53"<br /> 7. JACOBS Jos BEL H45 Borasca 0:49:13 6'58"<br /> 8. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-20 Omega 0:49:34 7'01"<br /> 9. LIJNEN Jos BEL H40 hamok 0:50:49 7'12"<br /> 10. GENAR Dirk BEL H40 TROL 0:50:57 7'13"<br /> 11. HANNES Peter BEL H40 hamok 0:52:46 7'29"<br /> 12. HENKES Freddy BEL H45 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:52:57 7'30"<br /> 13. DE VEIRMAN Andre BEL H40 TROL 0:53:34 7'35"<br /> 14. LEMMENS Walter BEL H40 K.O.L. 0:54:05 7'40"<br /> 15. GRESSENS Eddy BEL H50 K.O.L. 0:54:31 7'43"<br /> 16. JANSEN Eddy BEL H40 K.O.L. 0:54:55 7'47"<br /> 17. MAES Johan BEL H40 hamok 0:55:14 7'50"<br /> 18. VOERMANS Peter NED H40 KOVZ 0:55:18 7'50"<br /> 19. DEFERME Georges BEL H60 hamok 0:56:18 7'59"<br /> 20. TOELEN Jan BEL H45 K.O.L. 0:57:11 8'06"<br /> 21. LEEUWS Steven BEL H-20 Omega 0:59:14 8'24"<br /> 22. JANSSEN Herman BEL H45 TROL 1:03:33 9'00"<br /> VANDEWEYER Eddie BEL H45 K.O.L. 1:03:33 9'00"<br /> 24. GOVAERTS Michel BEL H45 A.S.U.B. 1:03:46 9'02"<br /> 25. CORSTJENS Rudi BEL H40 hamok 1:04:48 9'11"<br /> 26. LIMBORGS Rudi BEL H45 Omega 1:05:39 9'18"<br /> 27. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:07:06 9'31"<br /> 28. DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL 1:08:48 9'45"<br /> 29. BUGGENHOUT Jozef BEL H45 Omega 1:08:56 9'46"<br /> 30. WENS Frans BEL H55 TROL 1:09:59 9'55"<br /> 31. GIELKENS Bart BEL H45 VVO 96 1:12:08 10'13"<br /> 32. CONVENS Gert BEL H35 K.O.L. 1:17:38 11'00"<br /> 33. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:31:24 12'57"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 6410 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LEEUWS Wouter BEL H-18 Omega 0:36:38 5'42"<br /> 2. GILOT Jos BEL H50 K.O.L. 0:40:50 6'22"<br /> 3. HAHN Carlo GER H21 TROL 0:42:19 6'36"<br /> 4. CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok 0:42:36 6'38"<br /> 5. HERMANS Eddy BEL H50 Omega 0:44:32 6'56"<br /> 6. WALLAERT Patrick BEL H50 Omega 0:44:34 6'57"<br /> 7. BAKELANTS Alfons BEL H50 K.O.L. 0:46:08 7'11"<br /> 8. VENNEKENS Filip BEL H21 hamok 0:46:30 7'15"<br /> 9. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 0:47:15 7'22"<br /> 10. VANHAEREN Luc BEL H50 VVO 96 0:47:31 7'24"<br /> 11. CORTHOUTS Paul BEL H45 K.O.L. 0:48:04 7'29"<br /> 12. VAN CANEGHEM Albert BEL H50 K.O.L. 0:48:46 7'36"<br /> 13. CELIS PETER BEL H21 VVO 96 0:49:52 7'46"<br /> 14. PARDOEL Giel NED H50 TROL 0:50:18 7'50"<br /> 15. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:50:25 7'51"<br /> 16. GODELAINE Dirk BEL H40 hamok 0:50:59 7'57"<br /> 17. HEUNINCKX Luc BEL H55 K.O.L. 0:51:12 7'59"<br /> 18. DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. 0:51:25 8'01"<br /> 19. BOSMANS Lucien BEL H45 hamok 0:51:36 8'02"<br /> 20. CEULEMANS Dirk BEL H45 Omega 0:51:45 8'04"<br /> 21. VANAKEN Roger BEL H55 Omega 0:51:57 8'06"<br /> 22. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 0:52:29 8'11"<br /> 23. CAELEN Lucien BEL H45 Omega 0:53:01 8'16"<br /> 24. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 0:53:54 8'24"<br /> 25. BELMANS Jozef BEL H55 K.O.L. 0:54:17 8'28"<br /> 26. MILISSEN Ludo BEL H45 Borasca 0:54:40 8'31"<br /> 27. BLOEMEN Remi BEL H60 TROL 0:54:52 8'33"<br /> 28. OOMS Jean BEL H65 hamok 0:55:00 8'34"<br /> 29. VAN DER ELST Fred BEL H50 TROL 0:55:19 8'37"<br /> 30. FABR� Dirk BEL H45 Omega 0:55:59 8'44"<br /> 31. VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca 0:56:07 8'45"<br /> 32. BYLEMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:56:55 8'52"<br /> 33. STEENSSENS Ren� BEL H55 Balise 10 0:57:03 8'54"<br /> 34. PLESSERS Gerard BEL H45 K.O.L. 0:57:12 8'55"<br /> 35. DEIJGERS Luc BEL H45 Omega 0:57:39 8'59"<br /> 36. JANSEN Ludwig BEL H45 K.O.L. 0:57:50 9'01"<br /> 37. VREVEN Jean-Marie BEL H50 K.O.L. 0:58:06 9'03"<br /> 38. OEYEN Marcel BEL H55 hamok 0:58:30 9'07"<br /> 39. DE HOUWER Jozef BEL H55 TROL 1:01:03 9'31"<br /> 40. LIMBORGS Yves BEL H-18 Omega 1:02:53 9'48"<br /> 41. OPDEKAMP Willy BEL H50 Borasca 1:03:05 9'50"<br /> 42. BOLSENS Paul BEL H50 TROL 1:03:15 9'52"<br /> 43. AERDEN Frank BEL H35 K.O.L. 1:03:21 9'52"<br /> 44. JAMROZIAK Richard BEL H45 hamok 1:05:32 10'13"<br /> 45. NICASI Willy BEL H45 K.O.L. 1:09:54 10'54"<br /> 46. VAN ROOST Frank BEL H50 Omega 1:14:46 11'39"<br /> 47. KRAMPILTZ Richard BEL H55 hamok 1:25:37 13'21"<br /> CLAES Johan BEL H50 Borasca not classified<br /> CLAES Marc BEL H45 hamok not classified<br /> VAN DER ELST Jan BEL H45 Omega not classified<br /> VAN GANSEN Marc BEL H45 TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 5470 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. CANTRE Rudy BEL H55 K.O.L. 0:36:33 6'40"<br /> 2. SIMKENS Alfred BEL H55 K.O.L. 0:38:04 6'57"<br /> 3. CEUNEN Leon BEL H55 K.O.L. 0:39:28 7'12"<br /> 4. IN T GROEN Mike NED H60 TROL 0:41:10 7'31"<br /> 5. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 0:42:15 7'43"<br /> 6. TIMMERS Ruben BEL H-20 hamok 0:42:17 7'43"<br /> 7. HOFFMANN Werner BEL H45 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:44:33 8'08"<br /> 8. OOMS Leopold BEL H55 TROL 0:44:55 8'12"<br /> 9. GOOSSENS Georges BEL H55 hamok 0:45:41 8'21"<br /> 10. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:46:31 8'30"<br /> 11. MELIS Toon BEL H-16 hamok 0:46:33 8'30"<br /> 12. SCHEVERNELS Ken BEL H21 VVO 96 0:46:49 8'33"<br /> 13. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:46:54 8'34"<br /> 14. COURSIER Alex BEL H60 TROL 0:47:41 8'43"<br /> 15. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 0:47:56 8'45"<br /> 16. HOUBEN Jos BEL H60 K.O.L. 0:49:29 9'02"<br /> 17. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 0:49:42 9'05"<br /> 18. CEUNEN Georges BEL H65 K.O.L. 0:50:06 9'09"<br /> 19. DE NEYER Walter BEL H55 A.S.U.B. 0:50:45 9'16"<br /> 20. VANDAELE Willy BEL H55 hamok 0:50:48 9'17"<br /> 21. SNYERS Robert BEL H55 K.O.L. 0:51:37 9'26"<br /> 22. VANOTTERDIJK Maurice BEL H60 K.O.L. 0:51:41 9'26"<br /> 23. TIMMERS Roger BEL H45 hamok 0:51:55 9'29"<br /> 24. VANDERSTRAETEN Vic BEL H60 hamok 0:52:14 9'32"<br /> 25. MEYNEN Frederik BEL H-16 hamok 0:52:57 9'40"<br /> 26. VANHOUT Jef BEL H55 K.O.L. 0:53:48 9'50"<br /> 27. WELLENS Fred BEL H60 hamok 0:54:24 9'56"<br /> 28. GOOSSENS Djef BEL H-18 VVO 96 0:54:32 9'58"<br /> 29. SCHONEWILLE Kasper NED H-16 Borasca 0:57:54 10'35"<br /> 30. SCHONEWILLE Ruud NED H60 Borasca 0:59:02 10'47"<br /> 31. VAN DINGENEN Roger BEL H60 K.O.L. 1:01:23 11'13"<br /> 32. DEBEN Toon BEL H21 VVO 96 1:02:17 11'23"<br /> 33. RENARD Ewald BEL H55 Indiv. 1:05:20 11'56"<br /> 34. TONNEAU Lucien BEL H65 O.L.V. Eifel 1:06:03 12'04"<br /> 35. MORIEN Yves BAR H45 Individuele VVO 1:06:39 12'11"<br /> 36. SCHEPERS Jos BEL H50 hamok 1:06:46 12'12"<br /> 37. VANDERVELPEN Fran�ois BEL H55 Omega 1:09:58 12'47"<br /> 38. SOULLIAERT Dirk BEL H35 VVO 96 1:45:53 19'21"<br /> BYLEMANS Jos BEL H60 K.O.L. not classified<br /> DEN TROOSTER Jozef BEL H60 Omega not classified<br /> KELLENS Jean-Pierre BEL H55 K.O.L. not classified<br /> OOSTERLINCK Erick BEL H55 K.O.L. not classified<br /> TALLOEN Luc BEL H55 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 4060 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 0:33:15 8'11"<br /> 2. BECKERS Marc BEL H40 Omega 0:34:23 8'28"<br /> 3. MARINUS Dieter BEL H-14 TROL 0:35:22 8'42"<br /> 4. OOMS Michel BEL H70 Omega 0:37:10 9'09"<br /> 5. EERSELS Niels BEL H21 hamok 0:38:12 9'24"<br /> 6. VERVOORT Nick BEL H-14 TROL 0:40:39 10'00"<br /> 7. DE RIJK Adrianus BEL H70 K.O.L. 0:41:21 10'11"<br /> 8. VERVOORT Tom BEL H-14 TROL 0:43:39 10'45"<br /> 9. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:43:50 10'47"<br /> 10. VANDENBERK Henri BEL H70 K.O.L. 0:43:51 10'48"<br /> 11. VAN DE MOORTEL Frans BEL H70 Omega 0:44:35 10'58"<br /> 12. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 0:44:43 11'00"<br /> 13. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 0:45:20 11'09"<br /> 14. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:47:00 11'34"<br /> 15. THEUNKENS Pierre BEL H70 hamok 0:48:57 12'03"<br /> 16. DUCHESNE Jozef BEL H75 hamok 0:50:53 12'31"<br /> 17. VERVOORT Ben BEL H-14 TROL 0:54:01 13'18"<br /> 18. MARQUES Jorge Manu BEL H50 Omega 1:00:09 14'48"<br /> 19. HOUBEN Lieven BEL H35 hamok 1:05:20 16'05"<br /> 20. SCHREURS Hans BEL H40 hamok 1:05:31 16'08"<br /> 21. DAAMS Bijou H21 Olifant 1:09:32 17'07"<br /> TOELEN Roger BEL H70 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:06">H:06</A> , 2660 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GEUKENS Anton BEL H-10 hamok 0:44:52 16'52"<br /> 2. GEUKENS Luc BEL H40 VVO 96 0:45:15 17'00"<br /> 3. DEIJGERS Bjorn BAR H-10 hamok 0:54:05 20'19"<br /> 4. DEIJGERS Jean BEL H70 Omega 0:54:11 20'22"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:07">H:07</A> , 2720 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LEEUWS Evert BEL H-12 Omega 0:22:09 8'08"<br /> 2. FABR� Nelis BEL H-12 Omega 0:24:25 8'58"<br /> 3. RUTTEN Joppe BEL H-12 Omega 0:26:37 9'47"<br /> 4. ROOMAN Michael BEL H-12 TROL 0:27:29 10'06"<br /> 5. CEULEMANS Rob BEL H-10 Omega 0:28:02 10'18"<br /> 6. BIERKENS Lennert BEL H-12 hamok 0:28:28 10'27"<br /> 7. GELDOF Ian BEL H-12 hamok 0:39:22 14'28"<br /> 8. CAELEN Leander BEL H-14 Omega 0:39:29 14'30"<br /> 9. HANNAN Micha�l BEL H-12 K.O.L. 0:45:51 16'51"<br /> 10. WOUTERS Louis BEL H80 K.O.L. 0:56:28 20'45"<br /> 11. LEFRANC Tobias BEL H-10 Omega 0:57:23 21'05"<br /> 12. CEULEMANS Wout BEL H-10 Omega 1:12:44 26'44"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> K.O.L. 72<br /> hamok 63<br /> Omega 60<br /> TROL 32<br /> Borasca 16<br /> VVO 96 14<br /> O.L.G. St. Vith "ARDOC" 7<br /> A.S.U.B. 4<br /> O.L.V. Eifel 4<br /> Balise 10 2<br /> KOVZ 2<br /> Indiv. 1<br /> Individuele VVO 1<br /> Olifant 1<br /> <b>Total: 279<br /><i><br /> HD-18 : 39 HD20+ : 240

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives