Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Zaterdag 18 september:
LOS-5 in Arenberg Park (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 23 september:
HOS-5 in Banneuxwijk.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Woensdag 29 september:
Nazomerloop in Hofstade.

Na het wegvallen van de lenteloop omwille van Corona organiseren we ter vervanging deze wedstrijd. Chris A. is baanlegger van dienst. Opgelet voor de zeer specifieke timing.

Zondag 3 oktober:
Belgisch Kampioenschap aflossing.

Op de Weyervlakte hebben Sooi en Karl zich kunnen uitleven om een wedstrijd uit te tekenen waar zowel de technische als fysieke capaciteiten van de deelnemers zal getest worden.

Donderdag 7 oktober:
HOS-6 in Kuringen.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zaterdag 9 oktober:
LOS-5 in Salco (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Dinsdag 12 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 23 oktober:
LOS-6 in De Hemptinne (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 28 oktober:
HOS-7 in Runkst.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

24/09/2013 door Bart Van de Moortel
BK Aflossing, jeugdploegen

Hieronder zie je met wie je een ploeg vormt voor het Belgisch kampioenschap zondag.<br />De grote mensen zullen nog even geduld moeten hebben, nog �#65533;n nachtje slapen.<br /><br />Graag iedereen ten laatste om 9u45 aanwezig. <br />Juiste beschrijving van de samenkomstplaats vind je op orientatie.org of via deze rechtstreekse <a href="http://orientatie.org/evenementen/2013/09/29/bk-aflossing-sonnisheide">link</a>.

DAMES PUPILLEN <br />1. Janne Van Gelder - Smeets Julie <br />2. Sophie Brouckaert - Lotte Willems <br />3. De Smul Siel - VACANT <br />4. Kato Keuppens - Elsen Lene <br />5. Brouckaers Kato - Tille De Smul <br />6. Indeherberg Evelien - Jansen Anke (met begeleiding) <br />7. Feike Kerckhofs - Bosmans Sofie (met begeleiding) <br /><br />DAMES BELOFTEN <br />1. Lena Buekenhout - Claes Lise <br />2. Magalie Gillet - Hannah Thiels <br />3. Ems De Smul - Lisa Elsen <br /> <br />DAMES JUNIOREN <br />1. Theys Charlotte - Elke verdeyen <br />2. Van Eygen Saar - Van Gorp Annelien <br />3. Broeckx Sietske - Dens Kato <br /> <br /> <br />HEREN PUPILLEN <br />1. Wijnants Anders - Claes Jarne <br />2. Jonas Jansen - Daems Joran <br />3. Stans Tibo - Stans Senne <br />4. Van Gelder Nisse - Tuur Kaelen <br />5. Thiels Liam - Gillet Tibo <br />6. Elsen Rube - Ewoud Gheyssels (met begeleiding) <br />7. Wijnants Ernst - Wijnants Door (met begeleiding) <br />8. Chivas Claes - Bjarne Vandenbroek <br /> <br />HEREN BELOFTEN <br />1. Robbe Van Gorp - Wout Keuppens <br />2. Kint Manu - Gheysels Lennard <br />3. Daan Kaelen - Jasper Teunen <br /> <br />HEREN JUNIORS <br />1. Keuppens Arno - Leeuws Evert <br />

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives